5. kolo  1.10.2010 17:00

Štěnovice : Merklín 5 : 0

3. kolo  17.9.2010 17:00

Štěnovice : Nepomuk 3 : 2

Vzhledem k tomu, že jsme minulé kolo měli volno, nastoupili jsme ke svému 2. utkání až tento týden, tzn. ve 3. kole soutěže.

V prvním domácím utkání jsme hostili obhájce loňského prvenství, mužstvo Nepomuka. Je nutno ale podotknout, že v kategorii přípravek se síla mužstev mezi jednotlivými sezonami značně mění. Loňský kádr Nepomuka byl složen zejména z ročníků 1999, kteří letos nastupují už za žáky.

Zápas byl od začátku vyrovnaný. V takových zápasech často rozhoduje známé pravidlo, že vyhraje ten, kdo dá první gól. A tím jsme byli zaslouženě my. Po rychlém přechodu do útoku se k zakončení dostal Pepík Koželuh. Jeho střela však nebyla přesná, ale nakonec zafungovala jako ostrá přihrávka na Patrika Fabiána, který z první otevřel skóre. Zodpovědnou hrou jsme dokázali soupeře přehrát a do poločasu jsme si vytvořili velmi příjemný náskok 3:0. Střelcem čistého hattricku byl Patrik Fabián, který má po dvou zápasech solidní střeleckou vizitku 9 gólů!

Do druhého poločasu jsme nastoupili s úkolem nedostat v prvních minutách gól a dál pokračovat v zodpovědném výkonu. Splnili jsme v podstatě oboje, ale i tak se soupeři podařilo snížit na konečných 3:2. Na vině byla naše přehnaně defenzivní hra, úbytek sil a v každém případě také dobrá kvalita soupeře.

Pokud jde o individuální výkony, tak samostatnou kapitolou (v tom nejlepším) je Patrik Jirák. Excelentní výkon tohoto brankáře byl hlavním základem úspěchu. 3 skvělé zákroky v prvním poločase zabránili soupeři vyrovnat, případně se vrátit do zápasu. Super. A famózní zákrok proti povedené střele soupeře na začátku 2. poločasu – fantazie. Jen tak dál :-)

Výborný zápas odehrál, jak se už stává pravidlem, Matyáš Jánský. Hraje s jistotou, s přehledem a s Patrikem Jirákem jim to šlape. A tak to má mezi stoperem a brankářem být. Takže stoper, velká pochvala.

Co dodat k hráči, který dá hattrick:-) Patrik Fabián opět dobrá práce. Plní to, co má a dává góly. A to není úplně jednoduchý. Další pochvala.

Ještě se velmi dobře ukázal Pepík Koželuh. Jezdil celý zápas, nekazil mezihru, a bez problémů zaskočil na pravém beku. Další palec nahoru :-)

V každém případě si celé mužstvo zaslouží pochvalu. Výkon a vůbec přístup k utkání byl konečně tak, jak bychom si představovali.

Za týden jedeme do Dobřan. Máme velkou šanci výkon a výsledek potvrdit. Nikdy klukům nervu do hlavy, že musí vyhrát, jenom že by měli. A teď to platí dvojnásob.

2. kolo  10.9.2010

VOLNO

1. kolo  3.9.2010 17:00

Žákava : Štěnovice 2 : 10

Sestava: Jirák - Štěrba, Jánský (C), Puchta - Fabián Patrik, Medek - Pipaš, Koželuh - Fabián Michal, Sedláček

Na úvod sezony jsme zajeli na hřiště nováčka soutěže, do Žákavé. Papírově jsme měli být jasnými favority. Popravdě, to se i potvrdilo. Poločasový výsledek 8:0 v náš prospěch mluví za vše. Na druhou stranu předvedná hra měla k naší spokojenosti (tím myslím trenéry) poměrně daleko. Z 8 branek se dá mluvit asi o 2 - 3, které byly vypracované. Zbytek byl o naivní hře soupeře a slabém výkonu domácího brankáře. 2. poločas byl nejen výsledkově, ale i herně vyrovnanější. Vzhledem ke kvalitě a zkušenosti našeho mužstva je to ale naprosto nepřijatelné. Právě díky zmiňovaným předpokladům jsme měli pokračovat podle scénáře 1. poločasu a nenechat soupeře hrát a dokonce ohrozit naši branku. A to se nám právě nedařilo. Druhý poločas přinesl po 2 brankách na obou stranách a to je opravdu tragické. 2 branky soupeře jsou moc a 2 branky naše jsou zoufale málo.Je to ale začátek, 3 body zvenku jsou pozitivní a hru musíme doladit.

Střelci: Fabián Patrik 6, Štěrba 3, Koželuh 1

Dobrý zápas (bez větších výhrad) odehráli: Jánský, Fabián Patrik

Zápas nevyšel jednoznačně Tomášovi Puchtovi - vypadal, že si za celý zápas neuvědomil, že je na hřišti a má hrát fotbal. Probuď se :-)

8. kolo nadstavby 28.5.2010 17:00

Štěnovice : Chotěšov 2 : 4

Konečně nastala chvíle, kdy můžu kluky pochválit jako celý tým. I přesto, že jsme ze zápasu vyšli jako poražení. Vstup do zápasu jsme měli poměrně zdařilý. Hra byla vyrovnaná a z naší strany i vcelku přesná. Soupeře jsme očividně zaskočili zodpovědným přístupem, který se nám vyplatil zhruba v 5. minutě, kdy jsme šli do vedení brankou Patrika Fabiána. Bohužel soupeř projevil své nesporné kvality a z přibývajícího počtu šancí vytěžil vyrovnání na 1:1. Naši hráči ale i tuhle složitou situaci ustáli, nenechali se zatlačit k vlastní brance, solidně kombinovali a v cca 15. minutě jsme šli opět do vedení, kdy se trefil snad „probuzený“ Jirka Pipaš. Tenhle stav bohužel do přestávky nevydržel, a to díky vyrovnávací brance soupeře. Druhý poločas opět nabídl z naší strany po několika zápasech tak toužebně očekávaný FOTBAL. Vytvořili jsme si několik šancí, které ale ke gólu nevedly. Naproti tomu soupeř své šance využil a nutno podotknout, že na naší straně byl tentokráte i  velký kus štěstí, kdy několik solidních šancí soupeře zůstalo nevyužito.

Něco k jednotlivcům: Kašpar – jako stoper zvládl zápas v brance solidně, Štěrba – super výkon, Jánský – super výkon, Puchta – velmi dobrý výkon, jen občas nezapomínat kde je prostor levého obránce a že je potřeba svědomitě obsazovat soupeřova útočníka, Pipaš – byl zdravě agresivnější než je u něho poslední dobou zvykem, určitě pochvala, Fabián Patrik – super výkon, Karlach – odvedl solidně svoji „práci“, jeho rychlost dokáže při napadání dostat soupeřovi obránce pod tlak, ještě vylepšit kontrolu míče, Fabián Michal – snaha je evidentní, bohužel se proti větším obráncům nedokáže dostatečně prosadit, možná zbytečný respekt, Kroupar – velké překvapení, po dlouhé pauze způsobené vážným zranění obratle se vrátil a v tomto zápase předvedl svoji houževnatost a smysl pro napadání soupeře hned při rozehrávce, řekněme solidní forchecking J

Obrazek

5. kolo nadstavby 7.5.2010 17:00

Štěnovice : Nepomuk 1 : 7

Bohužel opět budu psát o zápase, který se z naší strany nedá nazvat jinak než nepovedeným. O to hůř, že soupeř nedorazil rozhodně v sestavě, ze které by měl jít okamžitě respekt. Přesto výsledek a v podstatě i průběh zápasu mluví jednoznačně. Od úvodního hvizdu se naši kluci prezentovali nepřesnou hrou, častou ztrátou míče a poměrně naivním způsobem napadání soupeřových hráčů. Asi by nebylo spravedlivé tvrdit, že by kluci nechtěli hrát kombinační fotbal. Je ale naprosto zřejmé, že k tomu, abychom takový fotbal hráli, nám ještě schází velký kus cesty. Problém je v podstatě už v přístupu jednotlivých hráčů k tréninku, v jejich chuti / nechuti se něco naučit a ochotě / neochotě zodpovědně plnit jednotlivé úkoly, které jim jsou předkládány. Pokud jde o přístup hráčů k tréninku, mám evidentní pocit, že procházíme krizí. Tenhle problém se pak projevuje i v zápasech. Je pravda, že díky systému soutěže hrajeme celé jaro s těmi nejsilnějšími soupeři, ale kdyby bylo jasné, že na takové protivníky nemáme, budu to brát jako fakt, který musíme respektovat. Při zápasech se ale ukazuje, že kdybychom hráli zodpovědněji a prokázali dostatečný zápal pro hru a vítězství, tak by i výsledky byly lepší. A to je důvod, proč nemůžeme být spokojeni. Ale zpět k zápasu: do poločasu jsme prohrávali 0:5 a zápas byl rozhodnut. Přestávku jsme tradičně využili k vysvětlení chyb a nedostatků v naší hře. Pokud píšu o přístupu hráčů, je třeba uznat, že do druhé půle si kluci alespoň pár věcí vzali k srdci, a hrozivý průběžný výsledek nakonec „ukočírovali“ do konečného stavu 1:7. Autorem jediné branky byl už tradiční (a bohužel osamocený) střelec Patrik Fabián.

Sestava: Kovář - Jirák, Jánský, Štěrba – Fabián Patrik, Pipaš - Koželuh, Karlach – Fabián Michal

4. kolo nadstavby 30.4.2010 16:30

Lužany : Štěnovice 2 : 1

Do Lužan jsme jeli s vítěznými plány, protože náš soupeř byl jediným z této nadstavby, kterého jsme na podzim dokázali porazit. Fotbalová kvalita měla být v každém případě na naší straně. Během zápasu se ale potvrdilo, že předzápasové předpoklady a realita jsou zcela odlišné věci. Upřímně, hodnotit tenhle zápas z pohledu trenéra je pro mne hodně těžký úkol. Náš herní projev byl naprostým zklamáním a pro nás trenéry důvodem k zamyšlení. Pokud na hřiště vyběhne mužstvo, se kterým pracujeme 3. rokem, snažíme se do něho dostat základy fotbalového myšlení, umění a chytrý herní projev a výsledkem je chvílemi totální nefotbal, je to neradostné zjištění. Příčiny jsou zcela jistě jak na straně nás trenérů, tak kluků na hřišti. A tohle si musíme vyřešit uvnitř mužstva a najít cestu, jak podobný zápas nezopakovat. Chtěl bych věřit, že se jednalo o jeden zápas, který prostě nevyšel. Což se stává i lepším týmům. Zápas jako takový probíhal podle zavedeného scénáře. Úvod jsme byli jednoznačně lepší, přišly zahozené šance, první gól soupeře, odpověď v podobě branky Patrika Fabiána a nakonec zbytečná chyba uprostřed hřiště, přečíslení a vítězný gól soupeře.
Plus v tomhle zápase má již „tradiční“ trio – Jirák, Jánský, Fabián. Patrik Jirák vyřešil skvěle několik situací, za góly nemohl. Matyáš Jánský odehrál velmi solidně a s přehledem celý zápas na postu stopera a Patrik Fabián dokázal kromě branky pár balonů dopředu zatáhnout. Je na čase, abych co nejdříve mohl napsat pozitivní hodnocení celého zápasu a jmenovitě pochválit i jiné hráče.

Sestava: Jirák – Kovář, Jánský, Štěrba – Fabián Patrik, Koželuh – Pipaš, Karlach – Vysocký, Fabián Michal

3. kolo nadstavby 23.4.2010 16:30

Chotěšov : Štěnovice 4 : 1

Další soupeř z kategorie silných. Klukům jsme se snažili před zápasem do hlavy dostat to, že i přes svoji kvalitu je soupeř hratelný. 15 minut od začátku hráli naši hráči naprosto skvěle a soupeř vůbec nevěděl, která bije. Bohužel naše dlouhodobá slabina – proměňování šancí – se opět ukázala jako rozhodující. V úvodního tlaku a velmi dobré kombinační hře jsem sice měli optickou převahu a hru jsme jasně kontrolovali, ale šance, do kterých jsme se dostali, zůstaly nevyužity. Naopak soupeř z první vážnější akce vstřelil úvodní gól zápasu. Je sice pravda, že brankové situaci předcházel, řekněme, „velmi přísně“ odpískaný faul proti nám, ale není důvod se tím jakkoliv obhajovat. Od této chvíle byla hra vyrovnaná a převaha se spíše začínala dostávat na stranu chotětovského mužstva. Zbytek zápasu lze stručně popsat asi takto: soupeř dokázal své šance využít, my naopak. Jediný náš brankový úspěch zařídil ve druhém poločase Patrik Fabián.
Pokud jde o jednotlivce, pochvalu zaslouží brankář Patrik Jirák, Matyáš Jánský za 1. poločas na levém beku (2. půle na stoperu už slabší) a Patrik Fabián (chybí tomu jen víc klidu a vedení balonu víc u nohy – „dlouhý špeky“ není to pravý ořechový J)

Sestava: Jirák – Kovář, Kašpar, Jánský – Fabián Patrik, Pipaš – Koželuh, Štěrba - Karlach, Vysocký, Fabián Michal, Kroupar

TURNAJ 14.2.2010 - NEZVĚSTICE

Dne 14. 2. 2010 se naše mužstvo minižáků zúčastnilo halového turnaje v Nezvěsticích. Pořadatelem turnaje byl oddíl FK Žákava. Kromě našich kluků se soubojů zúčastnilo dalších 6 týmů, a to Žákava, Losiná, Blovice, Příkosice a 2 plzeňské celky Slovan Spoje a Košutka. Turnaj byl po celou dobu velmi náročný. Jednak vzhledem k počtu týmů a systému každý s každým, ale zejména sílou zúčastněných mužstev. Na jedné straně byla bezesporu fotbalově vyspělá a kvalitně hrající mužstva Košutky, Blovic a Spojů, na straně druhé spíše fyzicky vybavený tým Přikosic.
Do turnaje jsme vstoupili utkáním s nejslabším celkem turnaje, Losinou. Po hladkém průběhu jsme zvítězili 3:0 (Kašpar 2, Fabián Patrik 1). Následoval souboj s domácím týmem Žákavé. Utkání přineslo vyrovnanou hru, která bohužel vyústila v naši prohru 0:1. Jasně se projevilo uspokojení z prvního zápasu a s tím související nedisciplinovanost. Jako vážnější problém se ale ukázalo zranění jednoho z klíčových hráčů našeho týmu Patrika Fabiána. Pro bolestivě naražené koleno nedohrál toto utkání a jak se později ukázalo, turnaj pro něho po několika minutách dalšího utkání skončil definitivně. Jako třetí soupeř se nám postavili hráči Košutky. My jsme pokračovali ve špatném projevu a jednoznačně jsme „padli“ 0:3. Ani čtvrtý zápas nepřinesl obrat v tom, co jsme na hřišti předváděli. Jasně jsme fyzicky nedokázali vzdorovat Příkosicím a z utkání jsme odcházeli s debaklem 1:5 (Jánský 1). Za zmínku stojí čestný úspěch z kopačky Matyáše Jánského, který zavěsil z přímého kopu. Nutno podotknout, že soupeř přivezl smíšený tým. Naši hráči, s výjimkou Petra Kašpara, vypadali vedle příkosických děvčat jako synové s maminkami. Stejně tak soupeřovi hoši nabízeli zamyšlení nad tím, jestli jim je méně než 10 let, případně co jim doma dávají k jídlu J Před pátým zápasem jakoby se v našem týmu něco zlomilo a do utkání se Slovanem Spoje nastoupilo mužstvo, které dokázalo, že umí fotbal hrát a dokonce moc dobře. Zodpovědný výkon všech hráčů nás nasměroval k nečekanému, ale naprosto zaslouženému vítězství 1:0. Rozhodující okamžik nastal ve chvíli, kdy Honza Kovář přesným výkopem našel Jirku Pipaše, a ten „z první“ nedal brankáři soupeře šanci. Nejkrásnější akce našich v turnaji. V závěrečném utkání s týmem Blovic jsem potvrdili naše kvality. Po brance Tomáše Štěrby (který v tomto utkání podal fantastický výkon) jsme sice inkasovali, ale vydřený bod znamenal posun v konečném pořadí na 5 příčku. Pořadí turnaje tedy bylo: 1. Košutka, 2. Blovice, 3. Spoje, 4. Příkosice, 5. Štěnovice , 6. Žákava a 7. Losiná.

Hráči, kteří se zapojili do turnaje: Míša Fabián, Patrik Fabián, Matyáš Jánský, Patrik Jirák, Kuba Karlach, Petr Kašpar, Honza Kovář, Pepík Koželuh, Jirka Pipaš, Vojta Rataj, Tomáš Štěrba.

TURNAJ 23.1.2010 - ŠTĚNOVICE

V sobotu 23.1.2010 proběhl v hale Základní školy ve Štěnovicích 1. ročník turnaje přípravek v halové kopané. Turnaje organizovaného TJ Sokolem Štěnovice se zúčastnily 4 týmy. Vedle domácích Štěnovic ještě mužstva Černic, Merklína a Přeštic. Turnaj probíhal 2-kolovým systémem "každý s každým" . Diváci, kterých se zde sešlo cca 50, viděli velmi vyrovnaná utkání. Po zajímavých a fotbalově krásných zápasech skončil turnaj s tímto celkovým pořadím: z vítězství se zaslouženě radovali mladí fotbalisté z Přeštic, kteří ze šesti zápasů ztratili pouhé 2 body za remízu s mužstvem Černic. Druhé místo obsadili domácí borci Štěnovic, kteří i přes absenci své brankářské opory dokázali 3x zvítězit. Na třetím místě se po solidních výkonech usadilo mužstvo Merklína, které mělo mimojiné oporu v talentovaném golmanovi ale bohužel doplatilo zejména na momentální výpadek ve 2. vzájemném zápase se štěnovickými minižáky, a na místě čtvrtém, mladé mužstvo Černic, které bylo i přes svoji nezkušenost rozhodně rovnocenným soupeřem ostatním týmům a dokázalo 1x zvítězit, a to nad celkově druhými Štěnovicemi, a jednou remizovat dokonce s vítězem turnaje, mužstvem Přeštic. Organizátoři turnaje vyhlásili také 2 individuální ceny. Nejlepším střelcem turnaje se stal štěnovický Petr Kašpar s 9 vstřelenými brankami a nejlepším brankářem turnaje byl zvolen černický Filip Krejčí.

Losiná-Štěnovice 0:5 (0:1) Branky: Pipaš Jurij 2, Fabián Patrik 2, Štěrba Tomáš
Štěnovice-Lužany 6:1 (1:0) Branky: Pipaš Jurij 2, Jánský Matyáš 2, Fabián Patrik, Štěrba Tomáš - Aizner Adam
Sp. Poříčí-Štěnovice 4:0 (1:0) Branky: Šiman Martin 3, Janoušek Vojtěch
Merklín-Štěnovice 1:1 (1:1) Branky: Křeš Václav - Fabián Patrik
Štěnovice-Kasejovice 0:3 (0:2) Branky: Řehoř Tomáš 2, Novosad Petr
Stod-Štěnovice 1:3 (0:1) Branky: Lihm David - Fabián Patrik 2, Koželuh Josef
Štěnovice-Dobřany 5:0 (1:0) Branky: Štěrba Tomáš 2, Koželuh Josef 2, Jánský Matyáš
Chotěšov-Štěnovice 4:0 (3:0) Branky: Kavka Adam 3, Baloun Lukáš
Chlumčany-Štěnovice......odloženo na jaro
Štěnovice-Nepomuk 0:3 kontumace

Naši minižáci sehráli první mistrovské utkání nadstavbové části soutěže, kterou hraje šest nejlepších týmů po polovině soutěže, ve Spáleném Poříčí. Jako pátý tým po podzimní části soutěže jsme se utkali s týmem ze druhého místa.
     Naši chlapci sehráli výborné utkání přesto, že výsledek tomu neodpovídá. První poločas jsme prohráli 2:1, když branku vstřelil Pepa Koželuh, který měl ale ještě několik dobrých příležitostí. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, ale soupeř zvýšil na 3:1. V polovině poločasu snížil Jurij Pipaš na 3:2, ale vyrovnávací branku se nám nepodařilo vstřelit. Naopak soupeř pojistil vítězství 4. brankou. Všichni hráči ale zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Soupeř měl ve svém týmu 5 hráčů ročníku 1999 a my jen dva. Zde byla znát fyzická vyspělost soupeře oproti našim hráčům.
     Nastoupili jsme v této sestavě:

Jan Kovář - Tomáš Štěrba, Petr Kašpar, Patrik Jirák - Matyáš Jánský, Patrik Fabián - Jurij Pipaš, Josef Koželuh a střídal Jakub Karlach.

1. kolo nadstavby 10.4.2010 14:30

Spálené Poříčí - Štěnovice 4 : 2

2. kolo nadstavby 16.4.2010 17:00

Štěnovice : Kasejovice 1 : 6

V druhém mistrovském utkání, prvním jarním na domácí půdě, jsme přivítali favorita z Kasejovic. Od prvního hvizdu se bohužel potvrzovaly papírové předpoklady a na hřišti vcelku jednoznačně vládli hosté. Pravdou ale je, že naši kluci nekladli žádné překážky, které by soupeři hru alespoň částečně zkomplikovaly. Po skvělém výkonu v prvním kole ve Spáleném Poříčí jsem nepředvedli nic, co by zasloužilo týmovou pochvalu. Nemůžu nikoho z hráčů vinit z toho, že by na hřišti nechtěl hrát a dát tomu maximum. Spíše jsme propadali v týmové hře jako takové. Bohužel chyby, ať už individuální nebo týmové, dokázal vyspělý soupeř potrestat a tím dát zápasu jednoznačný průběh. Výsledek 1 : 6 odpovídá předvedené hře a pro další zápasy, které budou díky systému soutěže všechny velmi těžké, je před námi hlavní úkol, a to přinutit kluky, aby zodpovědně plnili pokyny, které dostanou od trenérů. Příští zápas v Chotěšově ukáže, jak jsme tenhle úkol společně zvládli.

Sestava: Kovář - Jirák, Kašpar, Štěrba - Jánský, Fabián Patrik - Pipaš, Koželuh - Karlach, Fabián Michal, Vysocký

VOLNO

4. kolo  24.9.2010 16:00

Dobřany: Štěnovice 1 : 5

7. kolo  15.10.2010 17:00

Štěnovice : Chlumčany 8 : 1

Žákava: Štěnovice 2 : 10

Zápasy s mužstvem Stoda jsou tradičně velmi vyrovnané. Nejinak tomu bylo i v tomto případě. Po celých 50 minut hry nebylo výrazně lepšího nebo horšího mužstva. V zápasech minižáků nebývá obvyklé, aby takový vývoj hry vydržel po celý zápas a do posledních vteřin nebylo o vítězi rozhodnuto. O to víc si cením našeho vítězství. Vedla k němu tvrdá práce našich hráčů, zodpovědný výkon týmu (i přes několik individuálních nedostatků), opět famózní výkon Patrika Jiráka a také trocha štěstí, které ale, jak se obecně ví, přeje připraveným a to jsme byli my. Rozhodující okamžik přišel cca ve 40. minutě, kdy po pěkné kombinaci předložil dokonalou finálovou přihrávku Honza Medek na nohu Patrika Fabiána a ten potvrdil svoji střeleckou fazonu a míč uklidil k tyči stodské brány. Následující výbuch radosti a oslava gólu přesně vyjadřovala dřinu, obrovské odhodlání týmu vyhrát a euforii z odměny v podobě vítězné branky. Do konce zápasu se pokračovalo v oboustranně aktivní hře a my jsme si výsledek ohlídali. Jednoznačně dosavadní vrchol této sezony pokud jde o „hodnotu vítězství“. Každá výhra je cenná, ale tahle je nejvýš. Možná že zatím :-)

6. kolo  8.10.2010 17:00

Stod: Štěnovice 0 : 1

11. kolo  13.10.2010 17:00

Štěnovice : Spálené Poříčí 8 : 2

Soupeř ze Spáleného Poříčí patří tradičně mezi nejkvalitnější soupeře a po několik posledních sezon je nad naše síly. Posilněni skvělým vstupem do letošní sezony jsme ale do zápasu šli s jasným plánem tuto nepříznivou bilanci přerušit. V 5. minutě otevřel skóre po efektním solovém průniku přes více než půlku hřiště Matyáš Jánský. V 10. minutě se trefili postupně Jirka Pipaš a Tomáš Štěrba. Tím okamžikem byl vývoj zápasu jasně dán. Soupeře jsme jasně přehráli. Je ale na místě uznat, že i přes jednoznačný průběh zápasu soupeř rozhodně nepřestával hrát a výsledkem byly dva góly v naší síti a pár dalších šancí. Naši hráči velmi jasně dokázali, že dosavadní 100% bodový zisk je zasloužený a aktuálně suverénní pozice vedoucího mužstva tabulky není náhodou.