Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Podzim 2018

30. 8. 2018

13. kolo

Štěnovice - Kasejovice 3:1 (1:0)

Branky: 35. a 57. Belan, 90. France

Protivínský - Růt (75. Fink), Jindra, Volf, Švec (52. Kokoška) - Barnáš, Boček, Belan, Fremr (85. France)  - Haišman (60. Sedláček), Kopecký (85. Pitlík)

Důležitý zápas se soupeřem, který je na tom podobně jako my. Utkání se nám povedlo zvládnout a tak jsme podzimní sezónu ukončili se ziskem 13 bodů. Zápas opět rozhodl Tomáš Belan, který vsítil dvě branky. Hosté pak snížili a v závěru si vytvořili tlak. V poslední minutě utkání šel na rohový kop i hostující brankář. Nám se povedlo centr odvrátit a rychlý protiútok zakončil Lukáš France gólem do prázdné branky.

12. kolo

Losiná - Štěnovice 1:2 (1:1)

Branky:

Protivínský - Růt, Boček, Volf, Fremr - Kokoška, Švec, Belan, Barnáš  - Fink (46. Sedláček L.), Haišman (88. Lodl)

Derby s Losinou bylo tentokrát soubojem dvou zachraňujících se týmů. Soupeř získal za celou podzimní sezónu pouze tři body, tak jsme doufali, že se nám podaří na jeho hřišti bodovat. Bohužel úvod se nám opět nepovedl a po čtvrt hodině hlavičku domácího hráče vyrazil z brankové čáry Radek Růt. To znamenalo nařízení pokutového kopu a červenou kartu. Domácí pokutový kop proměnili a v tu chvíli to s námi nevypadalo vůbec dobře. Naštěstí jsme se vzchopili a vytvořili si několik šancí. Trestný kop Pavla Volfa ještě zlikvidoval výborným zákrokem domácí brankář, na střelu Tomáše Belana z hranice vápna byl už ale krátký. Ve druhém poločase

11. kolo

Měčín - Štěnovice 2:0 (1:0)

Protivínský - Růt, Boček, Švec, Lodl - Kokoška (72. Štolle), Barnáš, Volf, Fremr  - Sedláček L., Haišman (67. France)

Další zápas o šest bodů a další zmar. Hru jsme chtěli zjednodušit a na malém hřišti hrát co nejjednodušeji. Cíle vzali hned v první minutě za své, když jsme po chybě v obraně rychle inkasovali. Domácí byli hratelní, my byli ale naprosto marní a neškodní. Třetí zápas po sobě jsme nedokázali vstřelit branku. Situace začíná být vážná. V příštím kole zajíždíme k derby respektive k souboji dvou marných týmů do Losiné, která je na tom ještě hůře než my.

10. kolo

Štěnovice - Vrhaveč 0:3 (0:2)

Protivínský - Růt (46. Sedláček L.), Jindra, Boček, Švec - Fremr, Barnáš, Kopecký, Volf,  - Fink (46. Pitlík), Haišman (80. France)

Zápas o šest bodů nám naprosto nevyšel. Dvakrát jsme během první půle dostali gól po hloupých ztrátách. Ve druhé půli jsme místo obratu obdrželi další gól a bylo po zápase. Raději rychle zapomenout.

9. kolo

Chlumčany - Štěnovice 2:0 (2:0)

Protivínský - Haišman (86. Binder), Jindra, Boček, Švec - Barnáš, Belan, Kopecký, Volf - Pitlík (46. Fink), Sedláček L. (46. Růt)

V Chlumčanech jsme byli odhodláni bodovat. Bohužel úvod utkání nám naprosto utekl a dostali jsme v páté a patnácté minutě dvě rychlé branky. Směrem dopředu jsme domácím příliš nezatápěli, největší šanci měl deset minut před koncem Michal Boček, ale vychytal ho domácí brankář.

9. kolo

Chlumčany - Štěnovice 2:0 (2:0)

Protivínský - Haišman (86. Binder), Jindra, Boček, Švec - Barnáš, Belan, Kopecký, Volf - Pitlík (46. Fink), Sedláček L. (46. Růt)

V Chlumčanech jsme byli odhodláni bodovat. Bohužel úvod utkání nám naprosto utekl a dostali jsme v páté a patnácté minutě dvě rychlé branky. Směrem dopředu jsme domácím příliš nezatápěli, největší šanci měl deset minut před koncem Michal Boček, ale vychytal ho domácí brankář.

8. kolo

Štěnovice - Pačejov 2:0 (2:0)

Branky: 8 a 29. Haišman

Protivínský - Fremr, Jindra, Boček, Švec - Barnáš, Belan (76. Tovstyj), Kopecký (88. Lodl), Volf (82. France) - Haišman (62. Kokoška), Sedláček L. (56. Fink)

V osmém kole se nám povedlo doma potvrdit výhrou cenný bod, který jsme získali v minulém kole v Chotěšově. Obě branky vstřelil po úplně identických akcích Radek Haišman, kdy k němu vždy propadl centrovaný míč a on si dokázal položit brankáře i obránce a poté míč uklidil do odkryté branky. Soupeř měl ve druhé půlce míč častěji na svých kopačkách, ale naštěstí pro nás byl naprosto neškodný v koncovce. Cenné tři body!

7. kolo

Chotěšov - Štěnovice 1:1 (1:1) p.k. 5:4

Branka: 29. Volf

Protivínský - Štěrba (4. Lodl), Boček, Švec, Fremr - Kokoška, Barnáš, Volf - Haišman, Pitlík (28. Sedláček L.), Fink (80. France)

Domácí na nás vletěli a prvnich deset minut jsme byli pod velkým tlakem. Domácí nakonec svůj úvodní tlak korunovali gólem, kdy vyraženou střelu dorazil do branky domácí útočník. Nám se naštěstí povedlo vyrovnat po krásné kombinaci, kdy Martin Barnáš poslal míč uličkou na Pavla Volfa a ten postup sám na brankáře zakončil prudkou ranou pod břevno. Ve druhém poločase měli domácí častěji míč na svých kopačkách a dokázali si vytvořit i dvě šance, které naštěstí pro nás neproměnili. Na druhou stranu i my jsme v závěru mohli udeřit do otevřené obrany domácích. V penaltách jsme jednou zaváhali, domácí proměnili všechny pokutové kopy. Domů si vezeme jeden cenný bod. Stinnou stránkou je zranění Pavla Štěrby, který již do podzimních zápasů nezasáhne.

6. kolo

Štěnovice - Klatovy B 0:3 (0:0)

Protivínský - Štěrba, Boček, Švec, Lodl - Volf, Barnáš, Pitlík (64. Tovstyj), Kokoška - Haišman, Sedláček L.

Poměrně opatrné utkání s minimem šancí. V prvním poločase jsme si vytvořili jednu šanci, bohužel Karel Pitlík nedosáhl na centr Pavla Volfa. Rozhodnutí přišlo v 63. minutě, kdy se hosté prosadili střelou z poza vápna. V závěru jsme měli spíše platonickou snahu o vyrovnání, naopak soupeř v závěru utkání ještě dvakrát skóroval do naší otevřené obrany.

5. kolo

Křímice - Štěnovice 11:1 (5:1)

Branka: 16. Fink

ČK: 55. Fremr

Haišman - Štěrba (65. Štolle), Boček, Švec, Růt - Fremr, Volf, Kokoška (81. Lodl) - Fink (46. Binder), Pitlík, Sedláček L. (46. Tovstyj)

Totální demolice našeho týmu. Bohužel chyběl v brance Standa Protivínský, tak do branky zaskočil Radek Haišman. První gól jsme obdrželi hned v první minutě, druhý v šesté minutě. Pak už následovala naše naprostá rezignace a soupeř nám nasázel ostudný výprask.

4. kolo

Štěnovice - Přeštice B 2:1 (0:1)

Branka: 56. Belan, 75. Fink

Protivínský - Růt, Boček, Kopecký (88. France), Švec - Štěrba (46. Fink), Barnáš (90. Lodl), Belan, Volf - Pitlík, Fremr (72. Sedláček L.)

Ve druhém domácím zápase jsme přivítali přeštickou rezervu. První poločas se hrál prakticky bez výraznějších šancí, bohužel pro nás to byli hosté, kteří se dostali do vedení po půlhodině hry, kdy centrovaný balón uklidil do sítě nikým nehlídaný útočník soupeře. Po půli se nám povedlo vyrovnat, když si hostující brankář srazil do brány prudký centr Tomáše Belana. Čtvrt hodiny před koncem se pak za hostující obranu dostal Tomáš Fink a hostujícího gólmana mazácky přehodil. V závěru si hosté vytvořili jednu šanci, kdy naštěstí Standa Protivínský stačil míč vykopnout z brankové čáry. Cenné vítězství a první tři body do tabulky pro náš tým.

3. kolo

Žákava - Štěnovice 7:1 (6:1)

Branka: 36. Švec

Protivínský - Štěrba, Švec, Boček, Růt - Fink, Barnáš, Kokoška, Haišman - Pitlík (84. Lodl), Sedláček L. (58. France)

Naprosto nepovedený zápas na půdě pro nás neoblíbeného soupeře. Domácí nás jasně přehrávali, většinu rychlých protiútoků vedli po stranách a akce zakončovali z bezprostřední blízkosti. Náš jediný gól vsítil Zdeněk Švec, kdy snižoval na 3:1. Za zmínku stojí, že po našem gólu jsme hned další gól dostali za necelou minutu po rozehrání, takže místo naděje na zvrat to byl definitivní hřebík do naší pomyslné rakve. Hrozivý poločasový výsledek 6:1 naštěstí soupeř už ve druhé půli navýšil pouze jednou brankou, kdy nás několikrát podržel Standa Protivínský. Tento zápas byl zároveň premiérou pro Karla Pitlíka, který k nám přišel z Bukovce.

2. kolo

Štěnovice - Hrádek 0:2 (0:1)

ČK: 88. Jindra

Protivínský - Růt (75. France), Štěrba (80. Lodl), Jindra, Fremr (46. Haišman) - Barnáš (46. Kokoška), Švec, Volf, Fink (62. Sedláček) - Kopecký, Belan

V prvním domácím utkání jsme narazili na ambiciózní tým z Hrádku u Sušice. Soupeř byl kombinačně lepší a rychlejší, přesto nejvýraznější šanci v první půli měl Pavel Kopecký, kdy hlavou po centru z pravé strany trefil tyč hostující branky. Soupeř se dostal do vedení těsně před poločasem, kdy rozehraný trestný kop ze strany hlavou přizvedl hostující útočník a míč zapadl přesně k tyči. Druhý poločas jsme se marně snažili dobývat soupeřovu branku, naopak 10 minut před koncem po ztrátě ve středu pole soupeř pojistil své vedení druhou brankou.

1. kolo

Chanovice - Štěnovice 4:1 (2:0)

Branka: 66. France L.

Protivínský - Štěrba, Švec, Boček, Fremr - Haišman (46. Sedláček D., 75. Lodl), Barnáš, Volf, Kokoška (59. France L.) - Filip, Tovstyj (46. Sedláček L.)

V prvním utkání nové sezóny jsme nastoupili proti celku, se kterým jsme na jeho půdě odehráli poslední mistrovské utkání v minulé sezóně. Bohužel ani tentokrát se nám zápas nevyvedl a utkání jsme prohráli. Tým po minulé sezóně opustilo několik hráčů a tak někteří mladí hráči si odbyli svoji premiéru v A-týmu. Svůj premiérový gól dal patnáctiletý (!) Lukáš France. Pozitivem utkání je výkon mladých hráčů, naopak stinnou stránkou je zranění Vency Filipa, kterého čeká po výronu kotníku asi dvouměsiční pauza.

 

Letní příprava 2018:

neděle 12.8. Krchleby (1.B) - Štěnovice 2:2 (2:0) Švec, Barnáš

neděle 19.8. Štěnovice - Litice (MP) 1:0 (1:0) Volf

středa 22.8. Štěnovice - Petřín U17 0:0