Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky JARO 2016

1. 4. 2016

26. kolo

Štěnovice - Losiná 4:1 (1:0)

Branky: 3. Papež, 51. Belan, 52. Hostačný, 75. Dolejší

Stuchl - Nový, Michal Boček, Will, Fremr (66. Jůza) - Papež, Belan (74. Tovstyy), Barnáš, Dolejší - Krásný (82. Fabián), Hostačný

Hodnocení trenéra:

Poslední utkání sezóny jsme zvládli velmi dobře. Soupeř, který opouští B třídu se zpočátku hodně snažil. Gól ve 3. minutě nás uklidnil, ale hra šla hodně dolů, takže se soupeř občas dostával k ohrožení naší branky. Postupně jsme se zvedali herně, ale šance Hostačného a Belana jsme nedali. Ve druhé půli padl gól hned v 6. minutě a poté třetí v 7. minutě a to už jsme hráli pouze my. Krásný nastoupil nedoléčen (hrál na 70%). Střed zálohy pokud bude ještě více v pohybu a bude přesnější kombinace, tak Belan a Barnáš budou základní stavební kameny kombinační hry. Nový na beku bezkonkurenční, hrál výborně. Krajní záložníci a obránci se musí do budoucna více snažit hrát nahoru a dolů. Po vystřídání to už nebylo ono. Zásah do sestavy byl na výkonu hodně cítit, ale utkání bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase jsme měli 4x další 100% šanci na vstřelení branky.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

25. kolo

Přeštice B - Štěnovice 3:2 (1:0) - zápis o utkání

Branky: 78. Tovstyy, 83. Papež

Stuchl - Will, Michal Boček, Jůza, Fremr - Belan, Nový (63. Papež), Barnáš, Dolejší - Krásný, Hostačný (75. Tovstyy)

Hodnocení trenéra:

Utkání nebyl poprvé v sezóně účasten trenér Lodr. Z hráčů obvyklé základní jedenáctky chyběl pouze Miloš Boček. V prvním poločase jsme byli o malinko lepší než domácí, ale šance Martina Dolejšího či Martina Krásného nebyly zakončeny gólem. Soupeř se prosadil těsně před první pauzou z pokutového kopu, který byl nařízen za ruku Honzy Jůzy. Mimo této situace jsme soupeře v prvním poločase prakticky k ničemu nepustili.

Ve druhém poločase se hrál již otevřený fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Domácí nám nejdříve odskočili až na hrozivých 3:0, nicméně kluci ještě zabojovali a po brankách Igora Tovstyyho a Kuby Papeže snížili na 3:2. Zhruba 2 minuty před koncem nedal velikou šanci Venca Hostačný, takže se nám nepovedlo stejně jako na podzim srovnat výsledek z 0:3 na 3:3. Tím pádem jsme ukončili skvělou šňůru 15-ti zápasů bez prohry.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

24. kolo

Štěnovice - Chlumčany 1:1 (0:1) p.k. 4:5 - zápis o utkání

Branka: 66. Krásný

Stuchl - Miloš Boček, Michal Boček, Jůza, Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný, Hostačný (46. Fabián)

Hodnocení trenéra:

Na utkání pouze 12 hráčů a toho krásný nebyl 100% fit. Chyběli i Will a Papež. Proti mužstvu, které vede soutěž jsme nastoupili se snahou překvapit a soupeře porazit. Utkání se vyvíjelo lépe pro hosty, kteří si zaslouženě došli pro vedení po prvním poločase 1:0. Kluci nehráli nejhůře, ale pohyb a hlavně jiskra nutná pro výborný výkon chyběla. Mužstvo je dost unavené a není možné vzhledem k úzkému kádru nechat některé unavené hráče odpočinout. Za tohoto stavu byl ještě zraněn Hostačný a musel být střídán. Krásný hrál se zraněním na 50% a tak jsme prakticky neměli útok. Ve druhém poločase mužstvo zabralo jako celek a hru vyrovnalo a bylo lepší než hosté. Po zásluze jsme vyrovnali a další možnosti o skórování jsme nevyužili. Za druhý poločas nutno všem poděkovat za kvalitní výkon a vůli po dobrém výsledku. Penaltový rozstřel není naše hobby!

Referát z utkání na portálu fotbal u nás

23. kolo

Merklín - Štěnovice 2:7 (1:5) - zápis o utkání

Branky: 12., 26., 30., 80. Belan,  22., 41. Krásný, 56. Dolejší

Stuchl - Miloš Boček, Will, Jůza, Fremr - Belan, Nový, Michal Boček, Dolejší - Krásný (46. Fabián, 73. Lodl), Hostačný

Hodnocení trenéra:

V utkání nám chyběl Barnáš, Kehár a Růt se omluvili. Domácí bojující o záchranu v tomto utkání pro nás nebyli soupeřem. Jednoznačně jsme v prvním poločase soupeře přehráli 5:1, a to bylo milosrdné. Celé mužstvo zahrálo hodně dobře. Nade všemi vynikal Belan. Boček Mich. ve středu zálohy v obranné fázi výborný, ale v rozehrávce hraje moc na sebe (chyba jako u Nového). Druhý poločas pod vlivem rozhodnutého výsledku jsme hodně polevili a opětovně jsme si dokázali, že udržet míč v kombinaci a zahrát si pro potěšení neumíme. Jůza pokud hraje pod tlakem, tak obrannou fázi zvládá, ale když se má kombinačně zapojit do hry, tak chybí technika, rychlost a přehled. Obrana (Boček Mil., Will) též musí hrát v zápřahu, při rozehrávce dělají velké chyby. Neuvěřitelné, co nedal Hostačný (500% šance), naopak Dolejší se konečně trefil a dal premiérový gól.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

22. kolo

Štěnovice - Žákava 3:3 (1:2) p.k. 1:3 - zápis o utkání

Branky: 29. Belan, 77. Hostačný, 92. Nový

Stuchl - Will, Miloš Boček (70. Jůza), Michal Boček, Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší (85. Růt) - Krásný (89. Fabián), Hostačný

Hodnocení trenéra:

V utkání s tímto soupeřem jsme chtěli hodně uspět a oplatit potupnou porážku ze Žákavé. Obrana nastoupila ve složení jako při zahájení soutěže na jaře. Celý první poločas byla Žákava velice kvalitně hrajícím mužstvem, a to hlavně v obranné fázi. Rychle a důrazně přistupovali k domácím hráčům, což nám vůbec neumožňovalo dát šanci ke kombinační hře. Kluci málo běhali bez míče a soupeře jsme po ztrátě míče nestíhali bránit v jeho rychlých protiútocích, do kterých se zapojovalo 6 - 7 hráčů. Nový a Barnáš nedrželi vůbec taktické pokyny – oba byli moc vpředu a střed byl volný. První gól chyba Mil. Bočka – špatně přistoupil k hráči. Druhý gól špatná rozehrávka Mich. Bočka. Velmi dobře po rozehrávce v obraně nabíhal za obranu soupeře Will. Dvě šance jsme v prvním poločase neproměnili. Na 1:1 vyrovnal ranou ze 30m Belan. Druhý poločas začalo úplně jiné mužstvo. Nový nedržel míč a běhal. Vynikající byl Hostačný a celkem celé mužstvo ukázalo vůli k celkovému zlepšení. Druhý poločas jsme hráli my, ale soupeř dal laciný 3. gól (chyba Mil. Bočka). Jinak zasloužená remíza, škoda, že Dolejší a Will své 200% šance nedali.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

21. kolo

Strážov - Štěnovice 1:1 (0:1) p.k. 3:4 - zápis o utkání

Branka: 36. Belan

Stuchl - Miloš Boček, Michal Boček, Jůza (61. Will), Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný, Hostačný

Hodnocení trenéra:

Ve Stážově hodně chladné počasí, ale nádherné fotbalové hřiště (80 * 103 m). Skvělý travnatý povrch jako golfové hřiště. Strážov bodoval 5x za sebou a proto nutně potřeboval doma opět vyhrát, aby měl klidnější závěr sezóny v boji o sestup. Naše sestava se neměnila, jen Mich. Boček hrál na svém postu stopera. Will připraven na lavičce z důvodu, kdybychom opět začali ve středu hřiště v závěru utkání propadat (velké hřiště bylo těmto obavám nakloněno). Kluci zvládali celý první poločas soupeře udržet a jeho nakopávané míče do útoku se dařilo odvracet. Zaslouženě jsme po poločase vedli 1:0 (trestný kop ze 22m proměnil přes zeď Belan). Škoda vyložené šance ve 44. minutě – Krásný sám před brankou dal vedle. Soupeři jsme po celý zápas ve středu pole chybami, nepřesnostmi a špatným krytím míče dávali zadarmo míč tak, že o něj nemuseli bojovat. Toto je náš velký nedostatek – šetříme síly soupeře. Druhý poločas nás domácí svou nátlakovou hrou více přitlačili na naši polovinu a po vyrovnávací brance se připravené střídání ve středu zálohy povedlo. Boček Mich. na předstoperu svou rychlostí, důrazem a útočnou snahou dokázal převahu nebo tlak domácích postupně snížit a měli jsme opět 2x vyloženou šanci skórovat (Boček Mil., Krásný). V závěru jsme po hrubce gólmana remízu udrželi a penalty dokázali vyhrát 4:3. Místy se nám na tomto velkém place dařilo hru roztáhnout, kombinovat a útočníkům předat dobré přihrávky za obranu.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

20. kolo

Štěnovice - Hrádek 3:2 (2:0) - zápis o utkání

Branka: 37. a 59. Belan, 24. Krásný

Stuchl - Miloš Boček, Will, Jůza, Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný (83. Papež), Hostačný

Hodnocení trenéra:

Na utkání s druhým celkem v tabulce se omluvil Michal Boček z důvodu náhlé nevolnosti, což znamenalo opět zásah do obranné fáze. Tentokrát dostal důvěru hrát posledního ve středu obrany Jan Will a odehrál vše potřebné pro dobrou obrannou fázi. Soupeř předvedl hru, která odpovídá jeho umístění v soutěži. Celý první poločas byl herně, důrazem i rychlostně lepší než domácí. Kluci po stránce nasazení a dodržování určených taktických variant podali dobrý výkon. Paradoxem bylo, že soupeř hrál a my jsme dávali branky. Krásnou střelou se blýskl Krásný a pak též zařídil penaltu, kterou bezpečně Belan proměnil. Další dvě šance v prvním poločase skončily na tyči a břevnu. Z produktivity jsme soupeře předčili. Druhý poločas jsme začali lépe a snahou přehrát soupeře kombinační hrou, což nám přineslo zvýšení skóre na 3:0 (únik Belana). I tak se soupeř nevzdal a začal si vytvářet tlak a sem tam i šanci na ohrožení naší branky. Naše hra ve středu hřiště byla slabší a nepodrželi jsme míč déle v útočné fázi. Soupeř zcela zasloužené vstřelil 2 góly, ale do konce utkání jsme vyrovnání bojovností , nasazením a silou vůle nedopustili. Přesto jsme měli ještě dvě vyložené šance na skórování (Belan, Krásný). Poctivým přístupem k fotbalu byl horší tým odměněn třemi body.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

19. kolo

Dlouhá Ves - Štěnovice 1:1 (0:0) p.k. 3:4 - zápis o utkání

Branka: 47. Hostačný

Stuchl - Miloš Boček, Michal Boček, Jůza, Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný (87. Fabián), Hostačný

Hodnocení trenéra:

Ve Dlouhé Vsi jsme chtěli odčinit neukázněný kolaps v utkání na podzim (3 vyloučení hráči). Na zápas byli omluveni Will a Papež. Do základní sestavy zařazen Jůza na post, který mu svědčí a kde je pro mužstvo platným hráčem. V utkání se to potvrdilo. Boček Mil. odehrál na pravém beku své maximum a byl 2x v šanci dát branku. Celý první poločas jsme soupeře nepustili do žádné šance a hrálo se převážně na půli domácích. Škoda, že převaha nebyla vyjádřena góly. Šance zůstaly neproměněné. Celkový výkon za první poločas lze hodnotit z pohledu nasazení , obranné činnosti i herní za kvalitní. Druhý poločas jsme postupně přenechávali hru domácím. Branku jsme vstřelili ve 46. minutě po pěkné akci po levé straně – úniku Dolejšího zakončeném střelou Hostačného. Potom za dalších 20 minut nám rozhodčí neuznal regulérní branku po centru (nahrávce) Dolejšího od brankové čáry a dorážce Hostačného. Ofside to přece nemohl být. Rozhodčí je rozhodčí, svým rozhodnutím nám vzal 3 body. Již ve třetím utkání venku jsme dostali branku v 90. minutě. Na penalty jsme už 3:0 prohrávali, ale fotbalový bůh nám vrátil poškození od rozhodčího a penalty jsme 4:3 vyhráli. Belan, Nový a v závěru i Dolejší šli fyzicky hodně dolů, což byl důvod závěrečné převahy domácích.

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

18. kolo

Štěnovice - Spálené Poříčí 3:1 (2:1) - zápis o utkání

Branky: 19. Belan, 30. Barnáš, 83. Krásný

Stuchl - Will, Hostačný, Miloš Boček, Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný, Papež

Hodnocení trenéra:

K utkání jsme nastoupili bez kapitána Michala Bočka (služba). Momentálně není hráč, který by splňoval Bočkovo herní přednosti (rychlost, tvrdost, bojovnost, řízení obranné činnosti). Jediný, který mohl na stoperu splnit to co má v sobě Michal (kromě řízení obrany) mně vyšel Hostačný. Tento risk a sázka na hráče, který stopera nikdy nehrál, stoprocentně vyšel. Se sestavou jsem netočil, jen Papež hrál v útoku právě místo Hostačného. Soupeř hrál daleko lepší fotbal než loni na domácím hřišti. Kluci museli hrát opravdu hodně soustředěně a důrazně, abychom po celý první poločas byli o málo lepším mužstvem. Herně se nám nedaří a musíme vše vyběhat a vybojovat. Střed zálohy soupeře nepřehrál, ale obranná fáze je dobrá. Dali jsme první gól po centru Dolejšího na Belana a ten nezaváhal. Zbytečné vyrovnání po darovaném rohovém kopu (chyba Stuchla). Za chvíli jsme po ojedinělé kombinaci dali Barnášem na 2:1. Druhý poločas byl soupeř o 20% lepší. Jen jsme bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, na půlce soupeře jsme míč neudrželi. 10 minut před koncem vyšel rychlý útok a Belan přihrál před branku volnému Krásnému a ten proměnil. Pak už jsem věřil, že vyhrajeme. Vzhledem k těsnému skóre se nedalo střídat. Dále musíme makat na pohybu, kombinaci a zakončení!

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

17. kolo

Chanovice - Štěnovice 2:2 (1:0) p.k. 5:4 - zápis o utkání

Branky: 49. Barnáš, 73. Jůza

Stuchl - Will, Michal Boček, Miloš Boček, Fremr - Fabián (55. Papež), Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný, Jůza

Hodnocení trenéra:

Citelným oslabením byla neúčast Belana a Hostačného kvůli nemoci. Bez marodů jsme šli do zápasu s odhodláním v utkání uspět. Taktika pěti záložníků a v útoku jen vysunutý Jůza se v 1. poločase moc nedařila. Bylo málo pohybu a důrazu v napadání soupeře a kombinace z naší strany skoro nulová – neexistovaly 3 nahrávky po sobě. Ve druhém poločase se výkon po důrazné domluvě celému mužstvu zlepšil. Když nemůžeme prorazit kombinačně, tak musíme soupeře uběhat fyzicky. Takto jsme ve druhém poločase uspěli a najednou vyšla taktika pěti záložníků s vyražením do útoku přinášet více ze hry v náš prospěch. Dokazují to i střelci obou branek a 200% šance dalších členů záložní řady (Dolejší, Krásný, Nový sami na brankáře). Obdržené branky padly ze standartních situací (chybné vyběhnutí brankáře při rohu a v nastaveném čase tečovaná střela ve zdi z trestného kopu). Na možnost zapískat trestný kop si rozhodčí počkal až do 92. minuty a nařídil ho za neexistující faul. Chtěl vykompenzovat náš druhý gól – údajně dosažený z postavení mimo hru, což nebyla pravda (přihrávající domácí hráč a za brankářem byl ještě jeden domácí hráč).

Referát z utkání na portálu Fotbal u nás

16. kolo

Měčín - Štěnovice 0:2 (0:2) - zápis o utkání

Branky: 28. Belan, 45. Krásný

Stuchl - Will, Michal Boček, Miloš Boček, Fremr - Belan, Nový, Barnáš, Dolejší - Krásný (90. Fabián), Hostačný (89. Jůza)

Hodnocení trenéra:

K utkání na půdě v tabulce druhého mužstva jsme přistoupili velmi zodpovědně, soustředěně na výkon celého mužstva (v počtu 13 hráčů, pouze 2 náhradníci). Bez rozpaků lze vyslovit pochvalu a uznání za fyzický, technický a celoplošně kombinační výkon celého mužstva. Všichni kromě Willa odvedli výkon na více než průměrné úrovni. Základní středová osa mužstva (Stuchl, oba Bočkové, Barnáš) pracovala a hrála velmi dobře. Ostatní se plně k výkonu připojili. Záložní řada byla lepší než soupeřova, což rozhodlo ve prospěch našeho vítězství. I přes menší zdravotní indispozci odehrál Hostačný dobrý zápas. Jen mně chybí větší technická spolupráce v útočné fázi mezi oběma útočníky a též větší herní spolupráce se zálohou v delším držení míče v kombinaci (nespěchat zbytečně do zakončení útoku, ale vykombinovat si vyloženou šanci). Na tento nedostatek se musíme při trénincích více zaměřit. Dobře zapadl do zálohy Dolejší – hrál nahoru – dolů! Boček Mil. bez jediné chyby! Boček Mich. důrazem, rychlostí – stoper na úrovni.

15. kolo

Štěnovice - Starý Smolivec 2:0 (1:0) - zápis o utkání

Branky: 45. Belan, 65. Will

Stuchl - Will, Michal Boček, Miloš Boček, Fremr - Papež, Nový, Barnáš (74. Jůza), Belan (65. Dolejší) - Krásný (83. Fabián), Hostačný

Hodnocení trenéra:

Proti velice houževnatému a bojovnému soupeři jsme začali opatrně s důslednou obranou a snahou ve středu hřiště o přesnou a rychlou kombinaci. Toto se s malými chybami dařilo celý první poločas včetně několikrát použitého presinku v obranné části soupeře. Soupeře jsme v prvním poločase přehráli a nepustili jsme ho v útoku k ničemu. Oba beci dobře od lajn hráli záložníky a vždy trojice vzadu se rozestoupila po celé šíři. Barnáš výborně presoval a Nový se snažil nedržet míč. Brankář Smolivce chytil 2x vyloženou šanci (Hostačný, Boček Michal), 2x jsme jasnou šanci zahodili a s chutí a v pohybu hrající Krásný nastřelil tyč. Po prvním poločase jsme měli vést 3:0. Druhý poločas soupeř přidal a utkání bylo vyrovnané. Nám se již nepodařilo zopakovat hru z prvního poločasu – Barnáš unaven (stavba), Belan nebyl 100% fit (pátek – ležel). Po vstřelení druhé branky Willem po krásné kombinaci jsem oba vystřídal. Hra neměla dobrou úroveň i když se Dolejší i Jůza snažili. Soupeř byl oslaben o dva vyloučené a utkání se dohrálo v poklidu.

14. kolo

Starý Plzenec - Štěnovice 1:1 (0:0) p.k. 4:2 - zápis o utkání

Branka: 56. Belan

Stuchl - Will, Michal Boček, Miloš Boček, Fremr - Nový, Barnáš, Jůza, Belan - Krásný, Hostačný (85. Fabián)

Hodnocení trenéra:

Utkání bylo v porovnání se sobotou jako den a noc. Vše, co jsme dokázali v prvním poločase v sobotu bylo obráceně. Kombinace žádná, malý pohyb, taktické chyby (Boček Mil. patička, kličky), Fremr – hodně nabuzený – to škodí, Will bez jiskry a moc nevyhecován. Záloha utrpěla neúčastí Papeže a Dolejšího, protože střed fungoval (Nový, Barnáš) a tady střed (Jůza, Barnáš) nebyl kombinačně schopný a Nový napravo poloviční. Též Belan hrál na 60%. Útok vůbec nic, nevypracoval si žádnou šanci a neudrželi míč (nepřesné přihrávky). Druhý poločas po domluvě v přestávce se trochu z naší strany zlepšil a místy jsme hru vyrovnali. Jinak soupeř nás jednoznačně přehrál a byl lepší o 40%. Dali jsme po jedné vydařené akci a střele branku a jen díky domácím, kteří zahodili nejméně 5-6 vyložených šancí jsme vedli až do 85. minuty, kdy domácí zaslouženě vyrovnali. Zahráli rychle autové vhazování a únik po pravé straně znamenal vyrovnání (Stuchl při centru podklouznutí / podběhnutí). Na penalty domácí vyhráli 4:2!

Přípravné zápasy před jarní sezónou:

Štěnovice - Senco Doubravka dorost 0:6 (0:2)

Štěnovice - Kaznějov (1.B třída) 2:5 (2:2) Hostačný 2

Štěnovice - Bolevec (krajský přebor) 5:4 (3:1) Hostačný 2, Belan 2, Filip

Štěnovice - Radnice (1.B třída) 0:2 (0:0)

Štěnovice - Nýřany (1.B třída) 6:1 (2:0) Hostačný 2, Barnáš, Krásný, Nový, Jůza