Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaro 2013 - výsledky

23. 3. 2013

 odveta baráže o 1.A třídu    NÝRSKO - ŠTĚNOVICE  5:1  (2:0)

Branka: Michal Boček

Sestava:  Stuchl -  Slovák, Růt, Malý, Fremr (45.Pelouch)  -  Dolejší, Nový(62.Cink), Miloš Boček (70.Tovstyy), Papež -  Volf, Michal Boček 

Od úvodu jsme se dostali pod drtivý tlak domácích a hned v úvodu jsme inkasovali, jen se štěstím jsme odolávali domácím, kteří byli fotbalovější, pohyblivější a důraznější. My jsme se snažili, bojovali, ale na domácí to po celý první poločas nestačilo, a tak jsme ještě před poločasem inkasovali podruhé.

Obraz hry se ani po přestávce nezměnil a domácí dokázali svůj tlak zúročit dalšími brankami v naší síti. Celý tým chci ale pochválit za to, že jsme to nezabalili a zápas dohráli se vztyčenou hlavou.

Pro celý Štěnovický fotbal byla i účast v baráži o postup velkým úspěchem a všichni hráči, funkciónáři, ale i diváci mohou být hrdí, kam až jsme to letos dotáhli. Je to velké povzbuzení pro práci v příští sezóně, a když budeme poctivě pracovat, tak může být i další sezóna stejně úspěšná!

Hráč zápasu: Stuchl 

první zápas baráže o 1.A třídu    ŠTĚNOVICE - NÝRSKO  3:2  (2:1) hřiště Přeštice  

Branky: Michal Boček, Volf , Slovák

Sestava:  Stuchl -  Slovák,Růt, Pelouch, Fremr (45.Lodl) -  Volf, Malý, Miloš Boček(87.Chaluš) Papež(82.Tovstyy) -  Nový, Michal Boček (70.Cink)

Za tropického vedra jsme nastoupili do utkání vstoupili výborně a hned z první akce jsme se dostali do vedení, hosté ale dokázali brzy vyrovnat z pk.Do konce poločasu se hrál útočný fotbal na obě strany.Do poločasu jsme dokázali ještě jednou skórovat, když se Fík nádherně trefil z přímáku.

Druhý poločas jsme opět začali výborně a opět jsme dokázali vstřelit branku, od té doby jsme se ale začali dostávat pod tlak hostů, jednou jsme inkasovali, ale naštěstí jsme díky obětavému výkonu celého týmu dokázali udržet vedení do konce zápasu.

V poločase baráže máme náskok, ale odveta bude velmi těžká, ale pokusíme se poprat o postup.

Hráč zápasu:všichni 

 26.kolo  ŠTĚNOVICE - MOCHTÍN  0:2 (0:0)  hřiště St. Plzenec

Sestava: Sestava: Stuchl - Slovák, Miloš Boček (80Tovstyy), Pelouch, Fremr - Dolejší , Malý ,Nový ,Papež (75.Chaluš), Michal Boček (60.Lodl), Volf 

 

Do utkáni jsme vstoupili aktivně a hlavně v porvním poločase jsme na hřišti dominovali, měli jsme několik šancí, ale brankář hostí byl vždy na místě.

Ve druhém poločase jsme se už do mnoha šancí nedostávali, naopak hosté vyráželi do rychlích a nebezpečných brejků, nakonec i jeden využili (s naším vekým přispěním) a na konci přidali ještě jeden gól.

hráč zápasu: nikdo

 

 

25.kolo  SK ZČE "B"  - ŠTĚNOVICE  0:1  (0:0)

branka: Dolejší

Sestava: Sestava: Stuchl - Slovák, Růt, Pelouch, Fremr - Dolejší , Malý ,Nový ,Papež (90.Hucl), Michal Boček (60.Lodl), Volf (89.Tovstyy)

V předposledním kole nás čekal těžký zápas s rezervou energetiků, od úvodu se hrálo oboustranně útočné utkání,domácí měli převahu prvních patnáct minut a vytvořili si tlak, další čtvrthodina patřila nám, kdy jsme si vytvořili několik slibných šancí.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, i když domácí už hrozili jen z rychlých brejků, když už to vypadalo na dělbu bodů, tak jsme štastně vstřelili branku a připsali si do tabulky další cenné body.

Hráč zápasu: Růt


 

24.kolo   ŠTĚNOVICE - LOSINÁ  3:2  ( 1:0 )

branky: Papež, Volf, Michal boček

Sestava: Sestava: Stuchl - Slovák, Miloš Boček, Pelouch, Fremr - Dolejší , Malý ,Papež(85.Lodl) - Cink (65.Volf), Michal Boček, Nový 

Za deštivého sobotního odpoledne jsme nastoupili do utkání velmi aktivně a brzy jsme se dostali do vedení,hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků, ale naše obrana pracovala velmi spolehlivě.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně, ale bohužel jsme dvakrát inkasovali (, naštěstí jsme pokračovali v aktivní hře a po vyloučení hostujícího hráče jsme se dostali do velkého tlaku, díky něnuž jsme výsledek dokázali otočit.

hráč zápasu: všichni


 

23.kolo  ŠVIHOV - ŠTĚNOVICE  0:4  ( 0:2 )

branky: Michal Boček 2, Nový, Tovstyy

Sestava: Stuchl - Slovák, Miloš Boček, Pelouch, Fremr - Dolejší (80.Hucl), Malý (15.Lodl), Papež - Volf (75.Tovstyy), Michal Boček, Nový (65.Cink)

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a nemohli jsme se dostat do tempa. Naštěstí bylo od úvodu utkání vidět naše větší fotbalovost, domácí vše nahrazovali někdy až přehnaným důrazem .Náš výkon nebyl optimální, zvlášt v prvním poločase jsme špatně kombinovali a naší hře chyběl pohyb.V druhé půlce jsme už  zápas kontrolovali a v klidu dovedli do vítězného konce.

Hráč zápasu: Michal Boček


dohrávka 21. kola HRADEŠICE - ŠTĚNOVICE  1:2  ( 0:1 )

branky: Papež, Cink

Sestava :  Stuchl -  Slovák, Miloš Boček, Pelouch, Růt - Dolejší, Nový (65. Cink ), Malý, Papež -  Michal Boček, Volf (89. Hucl)

Od úvodu zápasu se hrál obostranně nepřesný fotbal plný dlouhých nakopávaných balonů, domácí v úvodu prvního poločasu neproměnili pokutový kop, to zřejmně ovlivnilo průběh prvního půlky.Domácí se snažili, ale postupně jsme přebírali iniciativu a vytvářeli jsme si i  šance hlavně po hrubkách domácí obrany a do poločasu jsme i jednu využili, díky důrazu Michala.

Na začátku druhého poločasu jsme se dostali pod tlak a zaslouženě jsme inkasovali, zlom zápasu nastal po vyloučení jednoho z domácích hráčů, od té doby jsme si vytvářeli šance a jednu jsme využili a výsledek už jsme si pohlídali. Vyhráli jsme asi zaslouženě i když výkon se nedá označit za nějak zářivý.

Hráč zápasu: Nový


 

22.kolo

ŠTĚNOVICE - BLOVICE  2:1 (2:0) 

branky: Malý, Papež

Sestava: Stuchl - Slovák, Pelouch, Růt,  Chaluš - Papež  Malý, Lod (88.Fabián)l, Volf -  Hucl (45.Fremr), Nový (70.Tovstyy)

Souboj týmů z opačných pólů tabulky měl být jasnou záležitostí domácích. Opak byl ale pravdou. Hosté byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem, naštěstí jsme byli produktivní v koncovce a v poločase jsme vedli o dva góly.

V druhé půli jsme už soupeře do moc šancí nepustili, ale ani my jsme nebyli moc aktivní, pro oko diváka nezáživný fotbal. Teší jen tři důležité body a jistota pro klidný konec sezóny.

Hráč zápasu: Stuchl


 

21.kolo: Hradešice -Štěnovice odloženo na 23.5.


19.kolo dohrávka

Měčín - Štěnovice  5:4  (3:2)

góly: Michal Boček 2 , Pelouch, Nový


20.kolo:

ŠTĚNOVICE - ŽICHOVICE  1:0  (0:0)

Branka: Miloš Boček

Sestava:  Stuchl -  Fremr, Pelouch, Miloš Boček, Slovák (45.Michal Boček) - Lodl(85. Hucl), Nový, Malý, Papež (75.Chaluš)  -  Volf (89.Kehár), Dolejší

Od úvodu se hrál oboustranně bojovný fotbal s minimem šancí na obou stranách, hosté se snažili podnikat rychlé brejky, ale většina jejich akcí končila na naší pozorné obraně.

Po poločase se obraz hry moc nezměnil, byl to boj o každý metr hřiště, štastně jsme se po standartní situaci dostali do vedení a dokázali ho už udržet. Do tabulky jsme si připsali důležité tři body

Hráč zápasu: všichni


15.kolo  dohrávka

DLOUHÁ VES - ŠTĚNOVICE  2:2  (0:1)   3:2 pk

branky: Papež , Miloš Boček 

sestava:Jánský - Fremr , Pelouch, Miloš Boček (86.Chaluš) , Slovák (75.Růt)  - Lodl (65.Nový)  , Malý, Papež  - Michal Boček , Dolejší, Volf

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a po sérii několika rohů jsme otevřeli skóre a celý poločas jsme hýřili pohybem a aktivitou a domácí jsme drželi daleko od naší branky, byli jsme důrazní a dokázali jsme sbírat většinu odražených míčů.

Druhý poločas jsme se naopak víceméně bránili domácímu náporu a po zásluze jsme inkasovali i když jsme se ještě jednou dostali do vedení, tak domácí dokázali odpovědět.

Zasloužená remíza s kvalitním soupeřem a po velmi dobrém výkonu.

V penaltách byl úspěšnější soupeř(my jsme neproměnili 3 pk )

Hráč zápasu: Pelouch

 


 

 

19.kolo  Měčín - Štěnovice odloženo na 8.5 od 16:00


18.kolo

ŠTĚNOVICE  - ŽÁKAVA 3:2 (0:1)

branky: Dolejší 2 , Pelouch

sestava: Jánský - Fremr , Pelouch, Růt ,Chaluš(78.Fabián)  - Lodl(35.Nový)  , Miloš Boček , Malý, Papež(87.Hucl)  - Michal Boček (89.Tovstyy), Dolejší

první poločas patřil jednoznačně hostům, kteří hýřili pohybem a nedávali nám prostor ke kombinaci. Nemohli jsme se dostat do tempa a chyběl nám i lepší pohyb a přesnost v kombinaci.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a obroz hry se otočil, byli jsme lepší a dvakrát jsme dokázali srovnat, když už to vypadalo na asi spravedlivou dělbu bodů, tak jsme udeřili potřetí a připsali jsme si do tabulky tři důležité body.

hráč zápasu: Fremr

výsledek podzim 1:1 (5:6 na penalty)


 

17.kolo

PAČEJOV - ŠTĚNOVICE  1:0 (0:0)

sestava: Jánský - Fremr (85.Hucl), Pelouch, Růt , Slovák(50.Lodl)  - Dolejší , Nový , Malý(75.Tovstyy), Papež - Michal Boček, Volf

Bojovné utkání na těžkém terénu ve kterém byli domácí lepším týmem.

 

hráč zápasu: Jánský 

výsledek podzim: 0:2


 

16.kolo

ŠTĚNOVICE - STRÁŽOV  1:0 (1:0)                                                                                                            

 branky: Papež

sestava: Jánský - Dolejší, Pelouch, Miloš Boček, Slovák  - Lodl (65.Tovstyy), Nový(87.Fabián) , Malý, Papež(85.Růt)  - Michal Boček(90.Kehár), Volf

V druhém domácím zápase jsme přivítali nepříjemného soupeře ze Strážova. Od úvodu se hrálo oboustranně vyrovnané utkání ve kterém jsme se do poločasu dostali do vedení.

V druhé půlce se hrál podobný fotbal,hosté se snažili vyrovnat (hrozili hravně ze standartek) a my jsme naopak podnikali nebezpečné brejky do jejich otevřené obrany,naštěstí jsme díky naší bojovnosti dovedli zápas do vítězného konce.

Hráč zápasu:Jánský

výsledek podzim  0:1


15.kolo

DLOUHÁ VES - ŠTĚNOVICE    odloženo na 1.5.  od 15.00 hod                                                        

 


14.kolo

ŠTĚNOVICE - STARÝ SMOLIVEC    3:0 (1:0)                                                                                            

branky: Volf, Boček Michal, Fabián  diváci:100

sestava: Jánský - Dolejší, Pelouch, Miloš Boček, Růt   - Lodl (80.Fabián), Nový (85.Kehár), Malý, Papež  - Michal Boček, Volf

V mrazivém sobotním odpoledni jsme sehráli první jarní utkání. Vycházeli jsme z jistě fungující obrany a hosty jsme do moc šancí nepustili (jedinou gólovku Honza skvěle zneškodnil) a zaslouženě jsme šli před poločasem do vedení díky našemu důrazu před brankou.

V druhé půli jsme přestáli úvodní tlak hostů a v závěru zápasu jsme vítězství pojistili dalšími dvěma góly.

Hráč zápasu: Všichni

Výsledek podzim  1:0