Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mochtín -Štěnovice  2:2 (1:0)

6Stuchl-6Fremr,5Pelouch,5Růt,5Dolejší,5Volf,6Nový,7Miloš Boček,6Chaluš,5Krásný,6Boček Michal,6Slovák,6Lodl,5Mangl,Winkelhofer.

Tak jsme po dvou  výsledkově špatných zápasech konečně zapnuli a odehráli velmi solidní zápas u soupeře,který celkem bezpečně vede tabulku.Obzvlášť je to cené ze dvou důvodů:a to že jsme dokázali srovnat nepříznivý stav 0:2 a hlavně to nebyla náhoda,ale zcela zasloužený po dobrým výkonu.Škoda jen,že neskóroval Miloš Boček z některé šance a taky Lodlísova střela byla hodně dobrá.Tak  ještě musíme zvládnout poslední zápas se Švihovem a nakonec musíme říct,že jsme ten podzim ještě solidně ukočírovali.Když se to podaří bude jen o bod míň než loni a hlavně relativně klid pro jaro.    

Štěnovice - SK ZČE B  0:4 (0:2)

4Stuchl - 5Fremr, 5Pelouch, 5Růt, 7Dolejší, 5Slovák, 5Miloš Boček, 4Nový, 5Winkelhofer, 5Volf, 4Michal Boček, 5Mangl

O výsledku více než kvalita hry rozhodlo spíše rozpoložení mužstev v kterým se nachází. Zatím co petřínští jsou v pohodě a poměrně se jim daří, tak my jsme na tom právě naopak a musíme si to vyžrat se vším všudy. Přitom si myslím, že zejména v prvním poločase jsme byli o kousek lepší, jen kdyby se nám podařilo skórovat. Ani jednu ze dvou velkých šancích jsme nevyužili a v závěru poločasu jsme byli potrestáni. Nikoho už nebude zajímat, že faul žádný nebyl a akce hostů vyšla náhodně. Druhý gól do půlky  po chybě Venci asi utkání rozhodl. Jsem rád, že se zápas úplně neodevzdal a jen škoda dalších branek po chybách. Pozitivní je, že dorazil Mauglí a odehrál si svý. Taky jsem moc rád, že zápas vydržel Doly a ten hrál výborně. Do konce podzimu chybí už jen dva zápasy, jedeme k nejlepšímu a hrajem s nejhorším. Povinnost je tři body (nic jinýho než porazit Švihov bych nerozdejchal) ,ale proč se nepokusit jít štěstí naproti a třeba nepřekvapit v Mochtíně. 

 

Losiná - Štěnovice 6:1 (3:1)

3Stuchl - 4Slovák, 4Pelouch, 4Růt, 3Michal Boček, 3Chaluš, 4Volf, 5Nový, 4Winkelhofer , 3Krásný, 4Boček Miloš, 3Stanek, Fremr, Lodl nehodnoceni

Původně jsem měl v plánu napsat jiný hodnocení, ale teď je pro nás důležitý soustředit se na zbývající zápasy a pokusit se získat alespoň 6 bodů a být na tom stejně jako v minulé sezóně.

Takže jen krátce, 1.poločas nebyl z naší strany tak špatný, naopak se mi zdálo, že jsme pohyblivější, ale nutno dodat, že domácí byli důraznější v soubojích. Na nás se podepsal závěr poločasu, kdy jsme dostali laciný branky a dorazil nás čtvrtý gól, ale stylem jakým jsme zápas dohráli, to je prostě špatně a výsledek mohl být pro nás ještě horší. Teď bych byl rád, aby každý z hráčů se nad tím zamyslel, nehledal chyby jen kolem sebe, ale naopak u sebe. Bude potřeba ještě  pořádně zamakat!!!

 

Blovice - Štěnovice  1:5  (1:2)

6Stuchl - 8Slovák, 7Pelouch, 7Růt, 5Fremr, 6Winkelhofer, 6Volf, 7Boček Miloš, 6Chaluš, 6Boček Michal, 8Krásný, 7Nový, 6Lodl

Po delší době  jsem se zápasem spokojený, opět se nám dařilo jak střelecky tak po většinu zápasu i herně. Sice by jsme to nebyli my, aby jsme si nevybrali slabší patnáctiminutovku v závěru 1.  poločasu (za co jsme byli potrestáni), ale jinak i vzhledem k průběhu zápasu jsme byli lepší. Jaká to proměna o proti lońský sezóně. Konečně mi taky přišlo, že hrajeme týmově a má chuť jeden za druhýho bojovat. Nutno dodat, že soupeř nebyl zdaleka tak špatný jak je konečný výsledek. Teď se naplno musíme připravit na domácí zápas a výsledkově i herně to musíme potvrdit!

Stuchl - až na zbrklý výhoz a pár odkopů tentokrát jistý, Slovák - v zápase se mi hodně líbil, vzadu aktivní, bez chyb a snažil se i podpořit útok, bylo na něj i dost faulů, Pelouch - důležitý gól, byl bonus k jeho dobrýmu výkonu až na ten nesmysl v 1.poločase, páska mu zatím zůstane, Růt - vzal si moje slova k srdci a hrál aktivně, blízko útočníkům, jen by ty souboje měl trochu přitvrdit, aby nedostával jen nakopáno, ale taky něco rozdal, Fremr - taková jeho klasika, bojoval,ale ta jeho rozehrávka je někdy příšerná, Wiky - dal branku, snažil se, ale ještě by měl být víc na míči, Volf - vlastně platí totéž co u Wikyho, ale ani u jednoho to nebylo špatný, jen mají na víc, Boček Miloš - konečně držel střed hřiště, hodně toho odmakal a příliš nekazil, Chaluš - tajně sem doufal, že předvede ještě víc, když sem ho viděl makat v týdnu na tréninku, umí být ještě důraznější a agresivnější v dobrým slova smyslu, Boček Michal - vepředu celkem aktivní a v zadu hrál po delší době a to bylo téměř bez chyb, Krásný - dobrý  výkon, dvě branky, makal - jen si hlídat ty ofsajdy, Nový - pomohl hru uklidnit a přihrávka na třetí branku byla hrozně důležitá, v závěru kdy domácím tekli nervy si opět nechal zbytečně masírovat kotníky, Lodl - bez problémů zapadl do zápasu.   

 

Štěnovice - Hradešice  3:3, 3:4pk

4Stuchl - 5Slovák, 5Pelouch, 5Růt, 5Fremr, 5Volf, 5Nový, 6Boček Miloš, 4Winkelhofer, 5Boček Michal, 7Krásný, 7Chaluš, Lodl, Fabián nehodnoceni.

Škoda, že jsme doma opět nedokázali bodovat naplno, ale vzhledem k tomu jak jsme do zápasu vstoupili jsme si to ani nezasloužili. Samozřejmě si můžeme říkat, že při nás štěstí moc nepřálo, ale tomu se musí jít naproti. Jestliže ale budem pokračovat v nasazení a i ve výkonu jako ve druhým poločase, tak i to štěstí se jistě přikloní. Jinak souhlasím s komentářem, který psal Mauglí. O penaltách: loni jsme všechny zvítězili, letos se nedaří, můj názor je, že je to hlavně o hlavě, máme v týmu kluky kteří si věří a bezpečně je proměnují (Nový, Michal Boček, Stanek, Pelouch) a ten zbytek by se měl poučit v první řadě ten kdo jde musí vědět co bude dělat a toho se držet a vždy je snažší to umístit po zemi k tyči než to zvedat na horu!!!

Stuchl - tentokrát nepůsobil moc jistě, ale snad to byla vyjímka, kterou tentokrát překousneme, Slovák - stále stejné, průměr ale tentokrát kazil rozehrávku, Pelouch -obrana nepůsobila celkově moc jistě a na třetím gólu má podíl, Růt - dal krásný gól, ale při obranný práci již tak důrazný nebyl, několikrát špatný odkop, Fremr - jako vždy bojoval, ale v úvodu i on měl horší chvilky, ve druhým poločase to bylo lepší, Volf - krásný centr na Martina na druhý gól, ale čekám od něj víc, Nový - kolikrát se zbytečně naběhá a pak chybí tam kde by měl být, Miloš Boček - po nevýrazný první půlce začal hrát fotbal a byl jeden ze strůjců zlepšenýho výkonu ve druhým poločase, patří mu dík, že nastoupil i přesto, že bral antibiotika a nevzdal to ani když se nedařilo, Wiky - tentokrát ho chválit nebudu, kazil přihrávky,moc toho nevymyslel a zbavoval se moc míče, nenavázal na minulý zápas, Michal Boček - ani on v úvodu moc nepomohl k tomu, aby byla lepší hra ale zachoval si střeleckou a to je důležitý, Krásný - i on dal branku a ve většině zápasu bojoval, jsou tam ještě rezervy, ale na tom snad ještě zamaká, Chaluš - naší hru oživil, snažil se hrál důrazně několikrát poslal do předu pěkný balón, pochvala.

 

Žichovice  - Štěnovice 2 :4 (0:2)

7Stuchl - 6Slovák, 6Pelouch, 4Stanek, 5Chaluš, 6Volf, 6Nový, 6Boček Miloš, 7Winkelhofer, 6Krásný, 6Boček Michal, 5Lodl, 6Růt, 5Cink, Fabián nehodnocen

Získali jsme venku nesmírně důležitý body a přeci jen trochu odčinili ztrátu z domácího prostředí. Již teď je jasný, že přeci jen jsme hru na venkovních hřištích zlepšili, ale doma již tak efektivní nejsme. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a prakticky ze tří útoků jsme vsítili dvě branky a když nás podržel i Venca v bráně šli jsme do šaten se solidním náskokem. Bohužel alespoň pro mě zatím nestojí kolektivní dílo, ale spíše několik zdařilích akcí. Na hřišti jsme nepůsobili jako parta, ale většina jako individuality, který nikdy nic nezkazí a jen hledají chyby kolem a hulákají na sebe přes celý hřiště. Když jsme si to o půli vysvětlili, zabralo to asi na 20 minut tak jsme získali pohodový náskok 4:0, ale ani to si neumíme užít. Místo toho, aby jsme soupeři nepůjčili míč, tak jsme se začli hádat s pomezním, se soupeřem a s rozhodčím!Takže domácí si vytvořili ještě několik závarů a šancí, ale vše nakonec dobře dopadlo, jen mi to poněkud kazí radost z vítězství.    

Stuchl - opět jistý a v klíčových chvílích nás podržel, Slovák - celkem solidní výkon, jen někdy větší zaujetí pro hru, Pelouch - tentokrát dost spolehlivý, hodně toho zachránil, jen u první branky domácích trochu zaváhal, Stanek - tentokrát pro mě velký zklamání, vůbec se nedostal do zápasu, pomalá rozehrávka a alibistický bránění, Chalda - v první půli když se soustředil na hru tak to šlo, ale co začal kecat a urážet domácí šel jeho výkon dolů, Volf - hlavně v první půli se hodně snažil, ne vždy se to povedlo, ale bojoval a byl aktivní, Nový - v úvodu tolik vidět nebyl, ale pak vymyslel několik přihrávek a bylo to dobrý, Boček - dost toho naběhal a bojoval , ale chtělo by to větší efektivitu, Wiky - byl u všeho podstatnýho a má velký podíl na výsledku, škoda jen, že i on v závěru začal kecat, Boček - dal branku, břevno ale začátek zápasu byl jinak špatný, neběhal, naštěstí se ve druhým poločase probral a byl opět opora, Krásný - i on se prosadil a i u něj výkon kazí (již po několikátý)že se nesoustředí na hru a kecá, Lodl - trochu smolný střídání, jak penalta tak vyloučení nebylo správně posouzený, ale měl dva střelecký pokusy, Růt - i na beku zahrál dobře bez chyb, Cink - nemám žadný výhrady, snažil se.

 

Štěnovice - Měčín  2:3 (1:0)

5Stuchl - 5Fremr, 5Pelouch, 5Rút, 5Slovák, 4Volf, 5Boček Miloš, 5Nový, 4Chaluš, 4Stanek, 6Krásný, 4Winkelhofer, 4Cink, Lodl nehodnocen

Opět jsme doma nedokázali navázat na minulou sezónu a to ani herně ani po stránce nasazení. Dvojnásobná škoda je, že jsme i přesto, že jsme vedli o dvě branky, nedokázali v utkání bodovat. Obzvlášt po našem druhým gólu, jsme úplně vypadli ze hry a tím narostli křídla hostům a ty toho využili. Již několikrát tvrdím, že po brance je potřeba hru zklidnit, kdyby jsme to nějakou dobu přestáli, zřejmně by body zůstali doma. Ale na kdyby se nehraje.... jen si ještě jedno neodpustím - nikdo nedokázal nahradit alespoň v bojovnosti Michala Bočka. A znovu upozorňuji, že bez maximálního nasazení fotbal hrát nelze - pak přijde snad i fotbalovost .

Stuchl - i když každý gól se dá chytit, tak za branky bych ho nevinil, Pelouch - tentokrát se vyvaroval zbytečných komplikací, ale on by měl být vůdčí typ a tři branky je doma dost, Růt - chybí někdy důraz a přesná nahrávka, škoda nastřelený tyče, Slovák - první poločas opět velmi dobrý, ve druhým to bylo o dost slabší, Fremr - po nemoci takový průměr, Volf, Chaluš - oba dost nevýrazný, měli by být víc vidět, Nový - lepší v útoku, než v halfu, ale já potřebuji aby nám hru řídil, Boček - snažil se a po půli kvůli zranění chyběl, Stanek - tentokrát v útoku slabota a jako by si to přenesl sebou i do halfu, sice se snažil hrát fotbal, ale hodně kazil, Krásný - dal branku, na druhou přihrál, přesto má navíc co se týče bojovnosti, Cink - je vidět nerozehranost,  Wiky - taky se na hřišti hledal, Lodl - ani on i když na to neměl tolik času porážku neodvrátil.

 

Žákavá  - Štěnovice  1 :1, 6:5 pk

7Jánský - 7Fremr, 6Pelouch, 6Stanek, 6Slovák, 5Mangl, 5Nový, 5Volf, 6Chaluš, 5Krásný, 6Michal Boček, 7Miloš Boček, 5Růt, Lodl nehodnocen

Na malým hřišti v Žákavý se hrál poměrně solidní fotbal, kde první poločas byli domácí důraznější a zaslouženě se ujali vedení, ve druhým poločase jsme si přeci jen vytvořili víc šancí a po zásluze vyrovnali. Druhý bod jsme měli téměř na dosah, ale i ten jsme nedůrazem nesmyslně odmítli. Teď jen aby platilo, že chybami se člověk učí!!! Ale zpátky k zápasu, začali jsme aktivně, ale pak se domácí  po pěkný akci dostali hned v úvodu do vedení, když jsme propadli na levý straně a přesný centr domácí útočník proměnil. Pak se hrálo hodně ve středu hřiště, kde byli domácí důraznější, ale brankovou příležitost jsme měli my, ale Krásnýmu chybělo i trochu štěstí, když trefil brankáře do hlavy. Do druhého poločasu jsem vysunul Staňka do útoku a to se deset minut před koncem ukázalo jako dobrý tah, když se prosadil po křídle a přesně našel Michala Bočka, který vyrovnal. Nutno dodat, že ve prostřed hřiště naší hru oživil Miloš Boček i za pomoci Chaluše.

Jánský - pokračoval v tradici a skvěle zastoupil Vencu, jako bonus navíc chytil penaltu, Slovák - stává se z něho stabilní obránce, který hraje spolehlivě, jen kdyby byl víc slyšet, Pelouch - asi dvakrát si zkomplikoval zbytečně život, ale jinak to odehrál dobře, Staněk - v obraně se mi to tolik nelíbilo , nechával moc prostoru útočníkům, v útoku se prosadil při naší brance, jen by to chtělo ještě nějakou střelu, Fremr - opět důrazný a běhavý jako vždy, tentokrát bez větších chyb, Chaluš - víc se mi líbil ve druhým poločase, kdy se snažil hrát, škoda že nevyužil své šance, Volf - bojoval, ale chybí tam ta jeho lehkost, ve druhým poločase docházeli síly, Nový - někdy to chce zjednodušit a pošetřit síly i jemu po zranění trochu chybí fyzička, Mauglí - i on by potřeboval zrychlit a nabrat trochu svalový hmoty, v halfu byl trochu ztracenej, Krásný - zatím to není ten střelec co loni, chybí i trochu štěstíčka, možná i trochu víc vůle a jednoduchosti, o penaltě jsme si už řekli a snad nejvíc on sám ví, že to bylo špatně, Michal Boček - dal branku, což je super, ale měl by hrát víc ze strany, kde je víc prostoru, Miloš Boček - hru oživil dobře a správně se pohyboval tam kde měl, Růt - úvod mu moc nevyšel takže se trochu hledal, ale v závěru už to šlo, Lodl - závěr zápasu zvládl bez větších problémů. Říkal jsem to již na tréninku chtělo by to víc potrénovat a trochu dohnat fyzičku , ta sama nepřijde, výhoda je že můžeme halfi točit mezi sebou, ale na hodně hráčích je vidět, že vydržet celý zápas v tempu je problém!          

 

Štěnovice - Pačejov  2:0 (0:0)

8Stuchl - 5Fremr, 4Pelouch, 6Miloš Boček, 8Slovák, 5Mangl, 5Stanek, 5Nový, 5Michal Boček, 4Krásný, 4Cink, 6Volf, Růt, Lodl, Fabián nehodnoceni.

Velmi důležitý zápas jsme zvládli sice výsledkově, ale herně bohužel nikoliv, hlavně první poločas jsme si koledovali. Sestavu jsem stavěl tak, aby jsme byli co nejvíc agresivní, očekával jsem pohyb útočníků a podporu halfů, ale to se bohužel nedařilo, navíc jsme kupili spoustu chyb v obraně. Útočníci nebyli schopni udržet míč  a záloha  BYLA TOTÁLNĚ BEZ POHYBU a takhle fotbal prostě hrát nelze. Je třeba, aby si každý uvědomil, že jestli v takovým tempu budem pokračovat, tak už mockrát nevyhrajem. Je škoda, že jsme nedokázali navázat na výkon ze Strážova, ale i přesto máme body, tak pojďme zapnout a pořádně se nakopnout, aby jsme něco přivezli ze Žákavý.  

Stuchl - opět nás hodně podržel a včasnýma výběhama donutil nebohý střelce z Pačejova mířit vedle, Slovák - jestliže minulé kolo mně potěšil Stanek, tak tentokrát je to Roman, který hrál téměř baz chyb, byl aktivní - jen tak dál, Pelouch - hned v úvodu udělal hrubku, kdy šli hosté sami na brankáře, pak šli sami ještě nejméně třikrát a to pro stopera neni dobrá vyzitka, Miloš Boček - několikrát skvěle předskočil protihráče, ale v zápětí skazil jednoduchou nahrávku, asi dvakrát zachránil jasný gól, ale i on má podíl na spoustě šancí soupeře, Mangl - snaha nelze upřít, ale forma z minulý sezóny je zatím pryč a stále je vidět, že to  fyzicky neni ono, Fremr - v halfu to nebylo dobrý, kazil hrozně moc nahrávek a podpora útoku nulová, vše si alespoň vynahradil dobrým výkonem na beku, Stanek - tentokrát chyběla větší lehkost a přesnost jako byla ve Strážově, stále si musí zvykat na nový post, Nový - je vidět, že není zcela zdráv, ale teď ho prostě potřebujem, ikdyž i on zkazil nezvykle moc míčů,a le pochvala za branku, Michal Boček - v záloze až na jednu krásnou střelu nebyl moc vidět, ani jemu se nechtělo moc pracovat, vše se zlepšilo až když šel do útoku, Krásný - i jeho forma neni optimální a nepřijde dřív, dokud  se nebude prát o každý balón, jinak opět předvedl úplně zbytečný zkrat, Cink - ani jemu se vůbec nedařilo skoro všechny míče byl provar, Volf - trochu hru zvedl, ale určitě to jde alespoň o level ještě výš, Růt, Fabián a Lodl - ukázali, že když se poctivě napadá tak se vybojuje spoustu míčů, za to jim patří dík, škoda že Fába neskóroval, Lodlís byl u druhý branky a u Radka by to chtělo větší odvahu zvlášť na útočný polovině.

 

Strážov - Štěnovice 1:0  (1:0)

6Stuchl - 5Slovák, 5Pelouch, 4Růt, 7Dolejší, 5Volf, 5Boček Miloš, 7Stanek, 4Chaluš, 6Krásný, 5Michal Boček, 6Fremr, 6Nový, Cink, Fabián nehodnoceni

Je to hrozná škoda, že se nám nepodařilo z horké půdy přivézt body, ale zabránilo nám v tom jen neproměňování šancí a špatný řešení brejkových situací. Na druhou stranu jsme prvně v této sezóně předvedli celkem solidní výkon a o proti minulému ročníku jsme určitě udělali krok dopředu, nebo spíš krůček. Věřím, že na to navážeme i v jiných zápasech venku a přivezeme z venku víc bodů. I když rozhodčí nepodal moc dobrý výkon, sám vím , že je to někdy těžký, chce to přeci jen na hřišti udržet větší koncentraci. Taky se stále těším, až se nám vyléčí marodi o to víc mě mrzí vyloučení Chaldy, protože i tak složitou situaci si ještě víc komplikujem!!!! Teď nás čeká doma zápas, který prostě musíme vyhrát, stůj co stůj, tak všichni pro to musíme udělat maximum. 

Stuchl - chytá stále v pohodě, za branku nemohl jen několikrát hra nohou nebyla povedená, Slovák - líbilo se mi, že se nebál hrát, ale někdy nebyl dost pohotový při bránění, jednou zaspal při standatce domácích, Pelouch - hlavně v úvodu byla hra obrany taková ospalá a jeho práce je aby tomu nebylo, škoda, že nedal branku, Růt - zatím jeho nejslabší výkon v sezóně, chyběl větší důraz a lepší domluva se spoluhráči, Chaluš - měl na sebe hodně běhavýho hráče a dělal mu dost potíže, ale bojoval, škoda, že si lepší nezpracoval míč do gólový šance, vyloučení v tumto stavu a za takovou pitomost nechápu, Stanek - musím říct, že mi hodně potěšil jak přístupem ke hře, tak celkovým pojetím, je jen škoda, že některý slibně vyvíjející se akce nedotáhl do gólů, měl na to , aby sám utkání rozhodl, ale i tak velmi dobrý, když zažije lepší využití šancí tak by to mohlo být hodně dobrý, jen to nezakřiknout, Miloš Boček - odehrál takový standart, makal, sem tam ztratil lacinou přihrávku, aby zase dost míčů vybojoval, Volf - tentokrát nebyl tak výrazný i u něj škoda špatnýho spracování míče v gólovce, Krásný - tentokrát bojoval, ikdyž zase na hraně vyloučení, dostal se i do gólovek, ale bohužel nic tam nepadlo, Michal Boček - tentokrát nebyl tak vidět, někdy špatně nabíhal, když si zas naběhl dobře - míč nedostal, prostě se to nesešlo, Fremr - snažil se a škoda jeho dobrý střely, hrál dobře, Nový - taky jeho pumelice trefila jen protihráče, snažil se hru oživit jen doufám, že si zranění neobnovil, Cink - i on ukázal, že by mohl být přínosem, škoda, že to nebylo víc dotažený do konce, Fabián - co přišel na hřiště - neudělal chybu, jeho přihrávky byli přesný.   

 

Štěnovice - Dlouhá Ves 1 :1, 4:5 PK

6Stuchl - 5Mangl, 5Pelouch, 6Růt, 5Fremr, 6Chaluš, 6Volf, Wiky nehodnocen, 5Slovák, 5Dolejší, 5Krásný, 7Michal Boček, Miloš Boček, Fabián nehodnoceni

V tomto dost složitým období jsme šli do zápasu s tím, že chceme potvrdit vydřený body z venku, ale nutno dodat že zvlášť když ještě přibilo zranění Wikyho nám na to chyběla kvalita hry. Přesto si myslím, že první poločas jsme byli trochu lepším mužstvem, ale po zbytečné chybě a špatně pokrytém rohu jsme byli rádi za remízový stav. Ve druhým poločase jsme si už žádnou větší šanci nepřipravili, naopak se štěstím přežili dvě šance hostů. Chci zmínit dvě důležitý věci k zápasu, je pro mě velký zklamání, že jsme se víc nesnažili hrát kombinačně i když zrovna tvořivý hráči chyběli, a jako velký plus beru zlepšení agresivity u Chaluše a Růta zvlašt v prvním poločase, ve druhým jako by už docházeli síly. 

6Stuchl - chytá momentálně v pohodě, za branku nemohl, Mauglí - chybí mu rychlost, ty jeho průniky před zraněním zatím nepřichází, Pelouch - dvakrát si zbytečně zkomplikoval situaci, toho se musí vyvarovat, Růt - nechal si říct a přitvrdil, ještě chybí zapojení do hry když máme míč a přesně rozehrát, Fremr - zbrkle dával nesmyslnou malou domů a ještě zaspal při rohu, ale opět příkladně bojoval, Chaluš - první pol. vybojoval hodně míčů ještě by to chtělo větší efektivitu když je na míči, Volf - několikrát dobře střílel, hodně toho naběhal, Wiky - pro zranění musel odstoupit a nezbývá než poděkovat, že se snažil pomoc, Slovák - snažil a nezklamal, hrál důrazně, jen na tvoření hry to ještě není, Dolejsí - čekal jsem že bude víc vidět, byl málo na míči, na beku pak hrál výborně, taky standartky kopal dobře, penaltu však kopl jako školák, Krásný - není tam ta forma z minulý sezóny, dal sice branku, ale spoustu míčů ztratil a chtělo by to větší pohyb, Michal Boček - patří mu obrovský dík, že nastoupil a bojoval jako lev ,i na naší brance měl obrovský podíl, cením si toho, že dokázal na hřišti vydržet i když si říkal o střidání, Milošovi Bočkovi a Fabiánovi taky děkuji za pomoc při zápase. Teď potrénovat a jedem pro body do STRÁŽOVA!!!! 

 

Starý Smolivec - Štěnovice  0:1

10Stuchl - 6Mangl, 8Pelouch, 6Růt, 6Fremr, 6Chaluš, 6Wiky, 6Volf, 6Nový, 8Tovstyy, 5Krásný, 6Fabián

Všichni dobře víme v jaký složitý situaci jsme nastupovali do zápasu (a to se ještě zranil Nový). Proto si obzvlášť cením skvělého výsledku a nasazení. Samozřejmě, že všichni víme, že při nás stálo i velký štěstí!!! Teď pevně doufám, že k fotbalovému nasazení přidáme i fotbalovost, protože přeci jen budem hrát v silnější sestavě. Ale pozor, nikdo si nesmí myslet, že to půjde samo, naopak i z tohoto zápasu si můžeme vzít velký ponaučení, že když se bojuje, tak se výsledek dostaví. Přeci jen, ze zápasu musím vyzdvihnout několik věcí. Exelentní výkon Stuchla v brance, velmi dobrý  pozičně odehraný zápas od Peloucha a podle mě největší překvapení je výkon Igora Tovstyyho, který po slabých výkonech v přípravě zahrál nejlepší utkání za Štěnovice. 

Stuchl - famozní výkon, který doufám, že nebude mít možnost opakovat, protože už si snad nikdo tolik šancí nevytvoří, nulu opakovat pochopitelně musí co nejčastěji, Mauglí - uzdravil se v pravou chvíli, přestože si splnil dobře obraný úkoly, bylo vidět, že po zranění chybí větší herní praxe, Pelouch - hodně dobrý výkon, vyhrával důležitý hlavičky a vyvaroval se chyb, Růt - je dobrý, že si nechá poradit a myslím, že zvlášt druhou půli odehrál dost dobře, Fremr - dozadu ok, jen někdy opět zapomene kolik je stav a žene se nesmyslně do útoku a pak chybí síla tam,  kde je nejvíc potřeba, Chaluš - musí někdy přidat na důrazu, do soubojů se točí bokem a nebo je dopředu jasný, že bude faulovat, Wiky snažil se poměrně hodně toho naběhal, ale čekal bych ještě víc jeden na jednoho, Nový - dokud byl zdráv, snažil se něco vymyslet, podílel se na naší brance, ale někdy si o ty kopance vyloženě koleduje, Volf - taky hodně bojoval a zápas odmakal, nadstavba přijde brzy, Fabián - speciální poděkování, že nám pomohl, nebýt jeho tak by jsme to nezvládli, po první ztrátě míče už to hrál chytře a velmi dobře, Tovstyy - měl by si pamatovat jak hrál jednoduše, neztrácel tolik míče a chladnokrevně proměnil šanci, pár ztrát tam sice bylo, ale proti jiným zápasům to bylo zlepšení o 300%, Krásný - do zápasu se moc nedostal i proto, že zbytečně přihrával fauly, i on byl u našeho gólu, snažil se mužstvu pomoc, ale na svoje kvality to bylo málo.